Logo marki Fiat

Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Strona 1 z 10 [ Posty: 144 ] Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Autor Wiadomość

Witam, zastanawiam się nad Felgami w rozmiarze 16 cali. Niestety nie droższymi niż 1600zł już za komplet. I mam spory problem ponieważ nie wiem jakiego rodzaju felgi wybrać akurat do tego auta;/ Czy szprychy, czy może pięcio ramienne a może z rantem?? dwukolorowe czy standardowo srebrne, a może chromowane. . .co radzicie?? może ktoś z was ma auto na jakichś fajnych felgach?? od razu mówię że raczej nie chciałbym Fiatowkich. Co myślicie?? jakie by pasowały według was?? pozdro:)

Tytuł:

moze po prostu wybierz te ktore Tobie sie podobaja :)

Tytuł:

ZONK, toś mnie zaskoczył:) rzecz w tym że nie bardzo potrafię sobie wyobraźić jak auto będzie wyglądać na danym modelu i dlatego pytam innych użytkowników, czy mogą coś podpowiedzieć. . .a może mają nawet jakieś foty:) wbrew pozorom wybór jest dla mnie bardzo trudny. . .

Tytuł:

a kolega google zna? pierwsze z brzegu link po wpisaniu do szukania "felgi" ..

http://www.felgi-opony.com/felgi_aluminiowe

Tytuł:

kolejny ZONK:) ale może to i moja wina, bo zapomniałem napisać w poście że te konfiguratory mi zupełnie nie pomagają, nie ma to jak zobaczyć auto na danych felgach w realu albo na real photo. Głównie chodzi mi o to jak TO KONKRETNE auto prezentuje się NA KONKRETNYCH felgach w REALU, a nie konfigurator czy po prostu zdjęcie felgi. . . czy rozumiemy już? :)))

Tytuł:

no to powodzenia :P

Tytuł:

zły dzień?? może akurat ktoś się wypowie i pomoże mi to w podjęciu decyzji:) kto pyta nie błądzi :) tym bardziej że podobno jesteśmy jedną społecznością na tym forum. . .:)))

Tytuł:

Prawda jest taka, że to indywidualna sprawa... tak jak dobór lakieru. Zależy też jaki efekt chcesz osiągnąć. Nikt z nas nie zna Twoich preferencji ;/
Rozumiem, że decyzja jest ciężka ... a trochę to kosztuje. Skoro nikt nie ma innych felg niż fiatowskie to spróbuj pobawić się PS :>

Konsok ma fele dokupione... zobacz np jak u niego to wygląda

Obrazek

konsok pozwoliłam sobie przekopiować zdjęcie Twojego auta ;>

EDIT:
A dlaczego nie chesz fiatowskich? Brzydkie? Za drogie?

Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 18:33 przez kaczucha, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:

Rufus1988 pisze:
zły dzień??

.. to nie ja, to zycie :P u mnie dzien dzisiejszy, wczorajszy i wszystkie inne byly swietne :)

Rufus1988 pisze:
może akurat ktoś się wypowie i pomoże mi to w podjęciu decyzji:)

taaa.. tylko wpierw przedstaw swoje wybory, a potem nas pytaj o zdanie.. bo na chwile obecna: wybierz te ktore Ci sie podobaja :P

pozdrowienia! :)

Tytuł:

http://www.alcar.pl/AlcarKonfigurator/p ... _key=18196

Tu masz nowe bravo w konfiguratorze... z tego co przetestowałam to działa świetnie.

Nawet możesz kolor auta określić ;)

Do mojego pasowałyby AEZ Xylo ]:>

Tytuł:

Własciwie nie bardzo wiem co powiedzieć, chyba nie mam za co przepraszać ale jeśli moje posty są mało precyzyjne to sory, wynika to pewnie z tego że jestem tu nowy:). Kaczucha to Foto to jest właśnie to o co mi chodzi:) skąd je wzięłaś?? jest jakiś dział gdzie są umieszczane fotografie?? pozdrawiam i jeszcze raz sory za irytację. . .

A Fiatowskich nie chcę bo moim zdaniem są zbyt stonowane, a chciałbym nadać temu autu tak chociaż trochę sportowego zacięcia. Inna sprawa że chciałbym raczej nowe a wiadomo że Fiatowskie są stosunkowo drogie. . .

aha i jeszcze co do preferencji, no tu jest sprawa skomplikowana, bo wydaje mi się że jeżeli chodzi o rozmiar 16' to najlepsze byłyby 5cio ramienne ze względu na to że dają efekt większych wizualnie, szprychy też mi się podobają ale wydaje mi się ze to juz minimum 17'. I dlatego szukam właśnie zdjęć aut postawionych na 16' innych niż fiatowskich żeby ocenić jak to wygląda w realu. . .

Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 18:58 przez Rufus1988, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:

To jest chyba jedyna osoba, która pochwalila się nowymi felami (nie od fiata). Ludzie w różnych tematach wrzucali jakieś foty.

BTW. mnie nie irytują Twoje posty... chociaż zrobilabym pewnie jak czachaaa pisze... wybrałabym jakies i poprosiła o radę.

Podałam Ci konfigurator - otwórz go chociaż ;> Tam naprawdę można sobie fajnie sprawdzić jak to będzie wyglądało.

Tytuł:

moim zdaniem super wyglądają 17'' oryginalne fiata dwukolorowe - sam osobiście ich używam wraz z letnimi oponami.
Pasują rewelacyjnie do koloru - czerwony marannello.

Tytuł:

moim zdaniem najlepiej pasuja do bravo alufelgi szprychowe .zwlaszcza do ciemnych kolorow nadwozia.Zle dobrane felgi zniesmacza Ci auto ,dlatego musisz je widziec na samochodzie bo wtedy tylko mozesz ocenic czy pasuja czy nie.Niestety ja Ci nie pomoge bo nie mam alufelg,mam orginalne kolpaki.Polecam Ci osobiscie taki model swietnie wygladaja na samochodzie zwlaszca w rozmiarze 16.Widzialem je na zywo i sa swietne.Problem jest tego typu ze zakladasz je na srubach plywajacych....sa zwolennicy i przeciwnicy tego rozwiazania.Zobacz sam na ta stronke:
http://www.arcasting.com.pl/www/index.p ... talog_id=6

Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 19:05 przez brawko, łącznie zmieniany 1 raz

Rufus1988 pisze:
Witam, zastanawiam się nad Felgami w rozmiarze 16 cali. Niestety nie droższymi niż 1600zł już za komplet. I mam spory problem ponieważ nie wiem jakiego rodzaju felgi wybrać akurat do tego auta;/ Czy szprychy, czy może pięcio ramienne a może z rantem?? dwukolorowe czy standardowo srebrne, a może chromowane. . .co radzicie?? może ktoś z was ma auto na jakichś fajnych felgach?? od razu mówię że raczej nie chciałbym Fiatowkich. Co myślicie?? jakie by pasowały według was?? pozdro:)

Chodzi Ci o felgi na zimówki czy na cieplejszą porę roku? Ja na lato mam 15 ramienne 17' dwukolorowe Fiatowskie dostałem z pakietem sport i tu akurat wieloramienne mi się podobają. Na zimę dla odmiany wybrałem 16' pięcioramienne i też mi się podobają. Fiat nie ma w ofercie pięcioramiennych. Te są w kolorze Hyper - srebrne przydymione, więc jest lakier ale delikatnie, na zimę lepiej jeśli są całe lakierowane zawsze to jakaś ochrona przed solą.

Komplet wychodzi 1350zł w tym sklepie:

http://www.opony.com/producent.asp

Konfigurator gdzie masz do 1600zł więcej opcji:

http://www.opony.com/felgi/konfigurator ... ink=#gora2

Chromowane fele do Bravo według mnie nie będą pasowały, dwukolorowe są fajne lekko awangardowe na pewno się wyróżniają, najbezpieczniejsze w wyborze są jednokolorowe ale ogólnie powszechne. Jeśli chcesz żeby twój samochód się wyróżniał kup sobie dwukolorowe. Zawsze możesz podjechać do jakiegoś sklepu z felami i sobie na żywo przymierzyć przy dozie wyobraźni zobaczysz swoje bravo na tych alusach :wink:
Osobiście radziłbym Ci zakup 17' różnica w prowadzeniu ogromna.

zdjęcie które wstawiła kaczucha jest mało ostre bo na ta strone tak sie ladują wejdż w wątek o oponach na zime tam mam zdjecia w formie miniaturek kliknij w nie są o wiele ostrzejsze

pozdro

Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 19:11 przez konsok, łącznie zmieniany 1 raz

Strona 1 z 10 [ Posty: 144 ] Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna